راهنمای نصب فایل‌های Package در سیمز 3

فایل های موجود برای سیمز 3 با توجه به نوع پسوند آنها به سه دسته تقسیم میشوند


Sims 3 Package Files

Sims 3 Packs

Sims 3 Sims

که ما در اینجا به نحوه نصب فایل ها با پسوند "Package" می پردازیم.


ابتدا مطمئن شوید که ورژن  آپدیت بازی اصلی شما 1.12.70 یا بیشتر است (منظور خود بازی The Sims 3 است نه پک های دیگر). برای این منظور Launcher سیمز 3 را باز کرده در پایین صفحه سمت چپ، جایی که آیکون های کوچک پک های نصب شده قرار دارند نشانگر موس را بر روی اولین آیکون از سمت چپ قرار دهید تا ورژن آپدیت نمایش داده شود
سپس فایل Frameworksetup.zip را از لینک زیر دانلود کرده

لینک دانلود Frameworksetup.zip
و بر حسب نوع سیستم عامل خود در یکی از آدرس های زیر ذخیره کنید

Windows XP : C:\Documents and Settings\<user name>\My Documents\Electronic Arts\The Sims 3


Windows Vista/7 : C:\Users\<user name>\Documents\Electronic Arts\The Sims 3


پس از اتمام دانلود به آدرس مذکور که فایل را در آن ذخیره کردیم رفته و فایل را در همان جا با استفاده از نرم افزار WinRAR از حالت فشرده خارج کنید (بر روی فایل راست کلیک کرده و گزینه Extract Here را انتخاب کنید). حال همانطور که در تصویر زیر می بینید یک پوشه جدید به نام "Mods" در اینجا به وجود می آید.
داخل پوشه "Mods" باید مطابق تصویر زیر دو پوشه به نام های "Overrides" و "Packages" و یک فایل به نام Resource.cfg موجود باشد.بر روی پوشه "Packages" دبل کلیک کرده و وارد آن شوید. داخل این پوشه مطابق تصویر زیر باید دو فایل با نام های Nointro.package و NoBuildSparkles.package موجود باشد. اگر شکل آیکون فایل های شما با تصویر زیر مطابقت ندارد جای هیچ نگرانی نیست و فقط پسوند فایل ها مهم است. از این پس فقط کافی است شما کلیه فایل های سیمز 3 با پسوند package را در این پوشه کپی کنید تا در بازی اجرا شوند.در مرحله آخر بازی را تست میکنیم تا مطمئن شویم که فایل های با پسوند Package از این پس به درستی کار خواهند کرد. برای این منظور Launcher سیمز 3 را باز کرده وبر روی دکمه Play کلیک میکنیم تا بازی اجرا شود. با وجود فایل Nointro.package در پوشه packages، پس از اجرای بازی، ویدئو یا دمویی که همیشه قبل از شروع بازی به نمایش در می آمد دیگر پخش نمی شود و این نشان دهنده این است که همه چیز به درستی انجام شده است ولی اگر همچنان ویدئو یا دموی شروع بازی نمایش داده میشود به این معناست که مراحل بالا به درستی انجام نشده و شما باید پوشه "Mods" را کاملا پاک کنید و مراحل بالا را دوباره از اول انجام دهید.